Sõpradega koos olles saame jagada naeru, tugevdada suhteid ja luua unustamatuid mälestusi. Sõpruse tähtsust ei saa üle rõhutada, sest see aitab meil tunda end õnnelikumana ja tervemana. Kuidas Sa tunned end pärast sõpradega koos veedetud aega? Kas tunned end õnnelikuna, rõõmsana ja täis energiat? Kõige vahvam on koos sõpradega aega veeta mõnes ägedas töötoas – suurepärane võimalus üksteist toetada, lõbutseda ja samal ajal ka produktiivne olla. 

 

Peaehete töötoad – peavõru, juuksekamm, juukseklamber

Kui otsid alternatiivi tavapärastele tüdrukuteõhtu tegevustele või soovid oma kolleegidega midagi lõbusat teha, siis kunstlilledest peaehted on üks võimalus, mida saab Pea Peenra töötoas valmistada. See on suurepärane võimalus näidata oma loovust ja käelist osavust ning luua midagi ilusat ja praktilist, mida saab kanda erinevatel sündmustel, nagu pulmad, sünnipäevad või suvefestivalid. Pea Peenra töötoas saad juhendaja käe all õppida, kuidas valmistada mitmesuguseid kunstlilledest peaehteid, nagu näiteks peavõrusid, juuksekamme ja juukseklambreid. Lisaks saad valida erinevate lillede ja värvide vahel, et luua endale just sobiv stiil ja väljendada oma isikupära. Pea Peenra lilledest peaehte töötuba on suurepärane võimalus veeta aega koos sõprade või kolleegidega, õppida midagi uut ja lõbusat ning luua unustamatuid mälestusi. 

Töötoas juhendatakse osalejaid disaineri poolt, kes aitab valida sobivad materjalid ja ideed ning õpetab, kuidas neist valmistada erakordselt ilusaid peaehteid. Valmistamiseks kasutatakse erinevaid materjale – kunstlilli, paelu, pärleid, kristalle ning muid põnevaid detaile. Töötoa tulemusena valmib unikaalne ja just Sulle sobiv Pea Peenar.

Töötuba sobib suurepäraselt tähistamaks erilisi sündmusi nagu sünnipäevad, tüdrukuteõhtud, firmaüritused või lihtsalt sõprade kokkusaamised. Pea Peenra töötuba pakub lõbusat ja meeldejäävat tegevust, mis kindlasti jätab positiivse ja meeldiva mälestuse. Siit lahkute mitte ainult uute oskustega, vaid ka ilusate ja ainulaadsete peaehtega, mis tekitavad positiivseid emotsioone ka tulevikus. NB! Ärge unustage teha pilte valminud peapeenardest ja jagada neid sotsiaalmeedias, et näidata oma loomingulist tööd ja inspireerida teisi!

 

Laste peaehte töötuba

Pea Peenra töötoad sobivad suurepäraselt ka lastele. Töötoad on lõbusad, harivad ja annavad lastele võimaluse oma loovust ja käelist osavust arendada. Väikese tüdruku sünnipäeva tähistamine on alati eriline sündmus. Kui soovid oma lapse sünnipäeva korraldamisel midagi erilist, siis Pea Peenra töötuba on ideaalne valik! Töötoas saavad lapsed meisterdada endale ilusad ja unikaalsed peaehted, mis muudavad nad tõeliseks printsessiks. Töötoad on lõbusad ja praktilised ning annavad lastele võimaluse midagi kätega valmistada ning samal ajal ka lõbutseda. 

Töötoas õpivad lapsed tundma erinevaid materjale ja vahendeid ning saavad oma kujutlusvõime abil valmistada kordumatuid peaeheteid. See on kahtlemata tore viis laste loominguliste oskuste arendamiseks, kujutlusvõime julgustamiseks ning annab neile võimaluse tunda rõõmu käsitööst. Lisaks saavad lapsed kaasa võtta oma meisterdused ja näidata neid uhkusega oma vanematele ja sõpradele.

Pea Peenra valikust leiab erinevaid teemasid, mis sobivad nii väikestele kui suurematele tüdrukutele. Kas su tüdruk armastab kaisu-mõmmisid või hoopis kalli-jänkusi? Või ehk on tema lemmikud ükssarvikud? Või võib-olla on ta huvitatud millestki pisut ebatavalisemast, nagu pealuud? Olenemata tema eelistustest, leiad Pea Peenra valikust kindlasti midagi sobivat.

 

 

Nahast kikilipsu kaunistamise töötuba

Nahast kikilipsu kaunistamise töötuba on suurepärane võimalus arendada oma loomingulist potentsiaali ja käelist osavust. Töötoas saab kasutada erinevaid tehnikaid, kaunistamaks nahast kikilipsu – saab nahale joonistada erinevaid mustreid ja kujundeid ning seejärel kleepida nahale erinevaid kristalle, et kikilipsule lisada sära ja edevust. 

Teine võimalus on kaunistada nahast kikilipsu lilledega. Näiteks võib kasutada erinevaid kunstlilli, lehti ja muid dekoratiivseid detaile, et luua tõeliselt ainukordne ja ilus kikilips. Nahast kikilipsu kaunistamise töötuba pakub võimalust õppida uusi oskusi ja koguda ideid oma järgmise projekti jaoks. Töötuba on suurepärane võimalus veeta aega koos sõprade või kolleegidega ning luua midagi ainulaadset ja ilusat.

UUS! Emale ja beebile

Pea Peenra töötuba pakub tõesti ainulaadset võimalust emadele ja nende väikestele tütardele meisterdada endale sobivad peaehed. Töötoas saab ema valmistada mugava ja lilledega kaunistatud peapaela beebile ning omle sarnase peavõru, mida saab kasutada erinevatel üritustel või lihtsalt argipäeval.

Peapaela ja peavõru valmistamise protsess on väga lihtne ja lõbus. Esiteks saab valida erinevate lillede ja muude dekoratiivsete elementide vahel ning seejärel alustada nende paigutamist ja kinnitamist peaehte toorikule. Töötoa juhendaja aitab kaasa erinevate tehnikate ja ideede jagamisega, et tagada peaehete loomisel tulemuseks midagi tõeliselt ainulaadset ja ilusat.

Valmivad peaehted sobivad suurepäraselt pere- ja sõpradeüritustele, fotosessioonideks või lihtsalt argipäevaks, et lisada veidi erilisust ja lillelisi noote igapäevasele riietusele. 

 

UUS! Käevõru meisterdamise töötuba

Kas otsid midagi erilist, mis sobiks sinu stiiliga? Soovid midagi, mis on loodud just sinu käele sobivaks ja kajastaks sinu isiksust? Kui jah, siis tule Pea Peenra käevõru töötuppa! Siin saad endale valmistada just oma mõõtudele ja maitsele vastava käevõru. Kasuta selleks kas nahka või kunstnahka ning lisa sellele kristalle, neete, ripatseid või joonista midagi peale – kõik on sinu enda valikul. Kõik materjalid ja tööriistad on kohapeal olemas ning professionaalne juhendaja aitab sind igal sammul.

Töötuba sobib suurepäraselt nii sõpradele kui ka perekonnale, et veeta meeldivat aega ja valmistada midagi erilist. Kui sul on näiteks tulemas tüdrukuteõhtu või sünnipäevapidu, siis võib see olla just see eriline asi, mida otsid. Pea Peenra käevõru töötuba on ideaalne võimalus täiendada oma loomingulisust ja disainioskusi. Lisaks sellele on see lõbus viis veeta aega koos sõpradega ning saada midagi, mis on unikaalne ja just sinu enda loodud. Tule ja katseta ise!

Tulemas! Illepildi või seinapärja kaunistamise töötuba

Jah, Pea Peenra töötoas on võimalik meisterdada ka erinevaid lilledest kodukaunistusi. Näiteks saab valmistada kunstlilledega kaunistatud uksepärga, mis loob su kodu ümber sooja ja hubase õhkkonna. Samuti on võimalik meisterdada erinevaid lauaseadeid, mida saab kasutada pidulikeks sündmusteks või lihtsalt oma kodu kaunistamiseks. Lillelisi pilte seinale sättides saab luua koduse õhkkonna veelgi hubasemaks ning lillede paigutamine pildiraamidesse võimaldab neid kaunilt esitleda ning kujundada näiteks galerii seina.