Pea Peenra töötoad on mõnus vaheldus argipäev tegevustele nii täiskasvanutele, kui ka lastele. Oled avastanud ennast unistamast, et küll see lilla Pea Peenar on ikka nii uhke, aga ei tea kas üksi julgeks kanda…. Räägi sõbrannadele auk pähe ja tule tee endale täpselt oma maitse järgi peavõru, pross, juuksekamm või hoopis kallimale nahast kikilips.

Lilledest peaehte töötuba

Lõbus suure peaehte valmistamise töötuba täiskasvanutele. Sobib eriti hästi sünnipäeva, tüdrukuteõhtu või sõpruskonnaga tähistamiseks. Disaineri juhendamisel valmib ainulaadne ja just Sulle sobiv Pea Peenar. Töötoad toimuvad Maarja-Magdaleena gildi ärklisaalis või kokkuleppel  ka mujal.

Hind:

30 €

Töötoa optimaalne suurus 3-10 inimest ja kestus kuni 3 tundi.

Suurema seltskonnaga või väljaspool Maarja-Magdaleena Gildi maja meisterdamise soovides saame ka kindlasti kokkuleppele.

Prossi, juukseklambri või juuksekammi töötuba

Kui Sa tunned, et suur ja tähelepanu tõmbav peaehe pole just Sinu tassike teed, siis selles töötoas on võimalik endale meisterdada isikupärane pross, juukseklamber või juuksekamm. Sobib eriti hästi sünnipäeva, tüdrukuteõhtu või sõpruskonnaga tähistamiseks. Disaineri juhendamisel valmib ainulaadne ja just Sulle sobiv juukse- või rinnaehe. Töötoad toimuvad Maarja-Magdaleena gildis või kokkuleppel  ka mujal.

Hind:

20 €

Laste peaehte töötuba

Väike neiu… Soovid olla nagu sarjast „ Pisipõnnid ja tiaarad“??!!  Laste Peenraga oled alati teistest peenra jagu pikem ja ilmselgelt paistad ka teiste paremini hulgast välja. Anna ainult teada, milline teema on just Sinu lemmik – kaisu-mõmmi, kalli-jänku, väike poni või armastad hoopis pealuusid?! Pea Peenra valikust leiad need kõik.

Vahva töötuba väikeste printsesside sünnipäeva tähistamiseks, kus iga laps saab endale oma väikese Pea Peenra meisterdada.

Töötoad toimuvad Maarja-Magdaleena gildis või kokkuleppel ka mujal.

Hind:

20 €

Nahast kikilipsu kaunistamise töötuba

Ettevalmistatud nahast kikilipsu toorikule kaunistuste lisamine, mille tulemusel valmib unikaalne kikilips. Töötoad toimuvad Maarja-Magdaleena gildis või kokkuleppel ka mujal.

Hind:

20 €

KÜSI LISAINFOT